Níže můžete provést rezervace oddílové akce. Jedná se o letní tábory, jednodenní i vícedenní aktivity ve skalách i uvnitř.

Po vybrání akce se Vám zobrazí podrobné informace ohledně platby, včetně splatnosti zálohy a storno poplatku. Pokud se vším souhlasíte, klikněte prosím na tlačítko Přidat. Na Váš email Vám poté přijde potvrzující mail s rekapitulací všech potřebných údajů.

Upozornění:
Vytvořením rezervace vyslovujete souhlas s použitím případných fotografií pořízených v průběhu této aktivity pro naše propagační/informační účely (webové stránky, facebook apod.).

Přihlášení


Pro vstup do Jungle Sport parku a pro objednávání všech našich kurzů a dalších produktů je potřeba mít u nás založený účet. Je to jednoduché, zabere to pár minut a všechno můžete udělat z pohodlí domova.

V případě, že už jste někdy byli lézt na lezecké stěně Boulder Bar nebo Boulder Výstaviště, máte už registraci hotovou a váš stávající login i heslo vám bude platit i v Jungle Sport parku.

Jsem tu nový

Chci se registrovat

Registrační formulář

TIP: Při prvním příchodu do Jungle je potřeba si login a heslo pamatovat. Zadáte obojí na recepci, kde vám na oplátku za poplatek 60 Kč vydají náš stylový čip! Čip vám slouží zároveň místo klíčku od skříňky. Při každém dalším příchodu už stačí na recepci jen čip přiložit a je to!