Rezervace družina - gymnastika

V rámci vybraných základních škol je možné děti přihlásit na naše gymnastické přípravky. Jak to probíhá? Děti na kroužek odvedeme, zacvičí si a po skončení kroužku děti odvedeme zpět do družiny, kde si je vyzvednete. Je to skvělý způsob, jak umožnit aktivně strávené odpoledne dětem, když rodiče nemohou vyzvedávat a vozit na kroužek. Do vybrané školy chodíme 1x týdně.

Přihlašování na 1. pololetí školního roku 2020/21 je spuštěno. Veškeré informace získáte na telefonu 605 700 818 nebo na emailu lenka.chvalova@jungle.cz.

Informace o kroužku
Kroužek je domluvený na vybraných základních školách. Jedná se o tyto školy:
ZŠ Edvarda Beneše - pondělí 14:15 - 15:15
ZŠ Tupolevova - středa 14:15 - 15:15
(o přesném čase vyzvedávání dětí před školou budete před zahájením kroužku informováni emailem a současně vám bude předán kontakt na námi pověřenou osobu, která bude děti na kroužek vodit)

Cena
Cena za pololetí (1x týdně): 3220,- Kč* (14 lekcí x 230 Kč)
*Cena za pololetí = 230,- Kč (cena za 1 lekci) krát počet lekcí, které v okamžiku tvorby rezervace zbývají do konce pololetí.

Rezervace
Pro přihlášení kroužku je nutné v rezervační tabulce zvolit: 
1) Dítě
2) Z nabízených škol zvolit tu, kterou dítě navštěvuje

Po zarezervování místa v kroužku Vám na Vaší emailovou adresu přijde potvrzující email. Pokud ne nebo máte-li jakékoliv dotazy, pište na email lenka.chvalova@jungle.cz. Děkujeme.

Přihlašovací údaje:
Zapamatujte si prosím Váš login a heslo, kterými se přihlašujete zde na stránkách.

REZERVACI MŮŽETE UDĚLAT ZDE:

Rezervace:

Pro tuto akci je nutné být přihlášen.


Možnost přihlášení obou pololetí najednou
Chcete-li mít jistotu, že se Vaše dítě i ve druhém pololetí dostane do stejného kurzu jako v pololetí prvním, nabízíme Vám možnost objednat obě pololetí. Pro každé pololetí je potřeba udělat samostatnou rezervaci. Platbu za druhé pololetí není třeba provádět hned, takže se nemusíte bát vyšších výdajů v jeden okamžik.

Placení kurzu
Cenu kurzu je nutné uhradit do data uvedeného v rezervační tabulce, a to buď převodem na náš účet (číslo účtu a variabilní symbol Vám přijdou v automatickém potvrzujícím emailu po provedení rezervace), nebo hotově na recepci v Jungle Sport park. Zbývá-li v době tvorby rezervace do zahájení kurzu méně než 10 dní, je možné ho uhradit hotově v Jungli při příchodu na první lekci.

Zrušení kurzu a storno poplatek
Zrušit rezervaci v průběhu pololetí není možné. Výjimkou je závažný zdravotní důvod (úraz apod.), doložený lékařskou zprávou. V tomto případě účtujeme storno poplatek 50 % z ceny lekcí, které zbývají do konce pololetí. Děkujeme za pochopení.

Členství v oddílu
V rámci Jungle Sport park máme dětský oddíl. Zaplacením kurzovného se Vaše dítě stává jeho členem. Co z toho pro Vás plyne? Vaše dítě se tím zároveň stává evidovaným členem ČHS (Českého horolezeckého svazu). V rámci Svazu získává úrazové pojištění. 

Zavřené dny v pololetí
Z důvodu školních prázdnin a státních svátků se kurzy nekonají v těchto dnech (tyto dny nemáte ani zahrnuté ve Vaší rezervaci):
28.9.2020 - státní svátek
28.10.2020 - státní svátek
29. - 30.10.2020 - podzimní prázdniny
17.11.2020 - státní svátek
23.12.2020 - 3.1.2021 - vánoční prázdniny
29.1.2021 - pololetní prázdniny
1. - 5.3.2021 - jarní prázdniny
1. - 5.4.2021 - velikonoční prázdniny
30.6.2021 - oddílové setkání