Rezervace družina - gymnastika

Přihlašování na školní rok 2022/2023 bude již brzy spuštěno!

REZERVACI MŮŽETE UDĚLAT ZDE:

Rezervace:

 

O kurzu:
Veškeré info najdete přímo na stránkách kroužku gymnastiky pro děti z družiny

Jedná se o kroužek boulderingu, který je domluvený na vybraných základních školách. Jedná se o tyto školy:
ZŠ Edvarda Beneše - pondělí a pátek 14:30 - 15:30
ZŠ Gen. Fr. Fajtla - úterý 14:30 - 15:30
ZŠ U Šk. Zahrady - středa 14:30 - 15:30

(o přesném čase vyzvedávání dětí před školou budete před zahájením kroužku informováni emailem a současně vám bude předán kontakt na námi pověřenou osobu, která bude děti na kroužek vodit)

Členství v oddílu
Zaplacením kurzovného se Vaše dítě stává členem našeho oddílu Jungle Animals Praha. Je z něj zvíře v pohybu :) Co z toho pro Vás kromě spousty výhod a benefitů (viz níže) plyne? Povinnost uhradit roční členský příspěvek 100 Kč. Jedná se o úhradu za kalendářní rok. Členský příspěvek využívá oddíl pro svou činnost, jako například: pořádání závodů, vzdělávání trenérů, nákup pomůcek a vybavení na akce. 
Poplatek je již zahrnut v celkové ceně kurzu, která vám byla vypočtena.

Cena kroužku
Celková cena za pololetí se skládá ze tří složek:
1) samotné kurzovné = 250,- Kč (cena za 1 lekci) krát počet lekcí, které v daném pololetí připadají na vámi vybraný den 
2) roční poplatek za členství v oddílu Jungle Animals Praha = 100,-Kč
3) roční poplatek za členství v České asociaci parkouru = 100,-Kč

Rezervace
Pro přihlášení kroužku je nutné v rezervační tabulce zvolit: 
1) Dítě
2) Z nabízených škol zvolit tu, kterou dítě navštěvuje

Po zarezervování místa v kroužku Vám na Vaši mailovou adresu přijde potvrzující email. Pokud ne nebo máte-li jakékoliv dotazy, pište na email druzinaletnany@animalspraha.cz. Děkujeme.

Přihlašovací údaje:
Zapamatujte si prosím Váš login a heslo, kterými se přihlašujete zde na stránkách.

Platba
Celkovou cenu za kurz, která vám byla vypočtena můžete uhradit buď převodem na náš účet č. 2001656422/2010  (jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky a do zprávy pro příjemce napište jméno dítěte a den a čas kurzu) nebo hotově přímo v Jungle Sport park (pozor, nelze platit kartou). Platbu je možné provést i před první lekcí, pakliže tato je v limitu 10 dní od rezervace, a ihned ji absolvovat. Zbývá-li v době rezervace do první lekce méně než 10 dní, je třeba kroužek uhradit nejpozději v den první lekce. 

Zrušení kurzu a storno poplatek
Zrušení rezervace po 1. lekci s sebou nese 10% storno poplatek. Zrušit rezervaci později  v průběhu pololetí není možné. Výjimkou je závažný zdravotní důvod (úraz apod.), doložený lékařskou zprávou. V tomto případě účtujeme storno poplatek 50 % z ceny lekcí, které zbývají do konce pololetí. Děkujeme za pochopení. 

Zavřené dny ve školním roce 2022 / 2023
Z důvodu školních prázdnin a státních svátků se kurzy nekonají v těchto dnech (tyto dny nemáte ani zahrnuté ve Vaší rezervaci):

28. 9. 2022 - státní svátek - Den české státnosti
26. 10. - 27. 10. 2022 - Podzimní prázdniny
28. 10. 2022 - státní svátek - Vznik samostatného československého státu
17. 11. 2022 - státní svátek - Den boje za svobodu a demokracii
23. 12. 2022 - 2.1. 2023 - Vánoční prázdniny
3. 2. 2023 - Pololetní prázdniny
6. 2. - 10. 2. 2022 - Jarní prázdniny
6. 4. 2023 - Velikonoční prázdniny
7. 4. 2023  - státní svátek - Velký pátek
10. 4. 2023 - státní svátek - Velikonoční pondělí
1. 5. 2023 - státní svátek - Svátek práce
8. 5.  2023 - státní svátek -  Den vítězství
23. 6. 2023 - Oddílové setkání

Benefity plynoucí z členství v oddílu Jungle Animals Praha
- zvýhodněné vstupné (50 Kč) do Jungle Sport park Letňany
- zvýhodněné vstupné (50 Kč) do Jungle Sport park Holešovice (dříve Boulder Bar - U Výstaviště 230/11, Praha 7) 
- slevy na merch Animals i Jungle 
- oddíl pořádá spousty jedno- i vícedenních akcí venku na skalách i uvnitř v jiných sportovištích, letní tábory a soustředění, jezdíme na závody a pořádáme i naše vlastní…

Lékařský posudek o zdravotní způsobilosti
Vyhláška č. 391/2013 Sb. o zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu stanovila povinnost absolvovat pravidelnou zdravotní prohlídku. Prosíme vás tedy o doložení zdravotní způsobilosti prostřednictvím  formuláře, který vyplní lékař. Potvrzený formulář vložte prosím po přihlášení sem.

Omluvy a náhrady
Náhrady nejsou bohužel v rámci družinového kroužku možné. Dovolujeme si vás ale poprosit, abyste absenci přesto předem omlouvali, úlehčíte tak práci našim vodičům a i trenér si může připravit program více na míru aktuálnímu počtu dětí. Děkujeme.

Co s sebou
S sebou by děti měly mít pohodlné sportovní oblečení a láhev s pitím. 
Na kroužek budeme s dětmi (v případě větší vzdálenosti od školy) cestovat městskou hromadnou dopravou, proto by u sebe měly mít průkazku či lístek. Děkujeme.

Merch
Propojujeme všechna zvířata našeho kmene a vytváříme pro nás předměty s originálním motivem, logem a claimem. Tyto výrobky nás spojují a vzniká tak mezi námi  specifické pouto, které jinými způsoby komunikace jen těžko nahradíme. Oddílové tričko, hrnky a plecháčky, kartáček na chyty, plátěná taška, skateboard či třeba jen  odznáček pro radost… to vše k zakoupení na recepci nebo již brzy na novém eshopu.

Prohlášení rodiče
Zde si můžete stáhnout dva potřebné formuláře: 1) souhlas s vyzvedáváním dítěte v družině námi pověřenou osobou a 2) předávání dítěte zpět rodičům.
Oba formuláře prosím vyplňte, vytiskněte a odevzdejte dle pokynů na formulářích v družině paní vychovatelce ( - souhlas s vyzvedáváním) a námi pověřené osobě vodiče ( - předávání dítěte zpět).

Dotazy, kontakty
Na našem webu jsme pro vás shrnuli veškeré informace a také odpovědi na nejčastěji pokládané otázky. Pokud zde nenaleznete odpověď na vaši otázku nebo máte další doplňující dotazy, obraťte se prosím na  email druzinaletnany@animalspraha.cz či telefonní číslo 774 569 894.

Těšíme se na vás!