Rezervace lezecké přípravky

Přihlašování na školní rok 2021/2022 je spuštěno!

REZERVACI MŮŽETE UDĚLAT ZDE:

Zadejte rezervaci:

Pro tuto akci je nutné být přihlášen.


 

Lezení je zábavný, všestranný sport, který pomáhá formovat tělo i ducha :) Není nic lepšího, než poznávat krásy vertikálního světa v partě kamarádů!
Na kurzu lezení (bouldering) se děti během 60 minutových lekcí naučí základy lezeckého pohybu. Samotné lezení je vždy proloženo i lezeckými a nelezeckými hrami, posilováním i strečinkem. Vše přizpůsobeno věku dětí tak, aby je lekce bavily.
V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte obrátit na tel. číslo 704 224 079 (po, st a pá 9 - 17 h, út a čt 9 - 13 h) či na mail kamila.stankova@jungle.cz. 

Termíny:
13:45 - 14:45 (pondělí až pátek)
15.00 - 16:00 (pondělí až pátek)
                5 - 7 let                 
                               
Cena kurzu:
Cena za pololetí je pro každý den jiná z důvodů uzavřených dnů (svátky). Jedna lekce stojí 240 Kč a celková cena se násobí počtem lekcí. 
Cena za zkušební lekci: 270,- Kč

Máte-li zájem o chození na dětský kurz 2 x či víckrát v týdnu, je potřeba udělat na každý z těchto dní samostatnou rezervaci. Děkujeme.
V případě, že zvolíte možnost zaplacení půjčení lezeček nebo sedáku na celé pololetí, nelze tuto volbu v průběhu pololetí změnit (např. kdybyste si pořídili lezečky nebo sedák vlastní). Takto zapůjčené vybavení zůstává po celou dobu v Jungli, tedy dítě je dostane před každou lekcí od trenéra a nenosí si ho domů. Děkujeme za pochopení.

Zavřené dny v pololetí
Z důvodu školních prázdnin a státních svátků se kurzy nekonají v těchto dnech (tyto dny nemáte ani zahrnuté ve Vaší rezervaci):
28. 9. 2021 - státní svátek
27. - 29.10.2021 - podzimní prázdniny
17. 11. 2021 - státní svátek
23. 12. 2021 - 2.1.2022 - vánoční prázdniny
4. 2. 2022 - pololetní prázdniny
14. - 20. 3. 2022 - jarní prázdniny
14. - 18. 4. 2022 - velikonoční prázdniny
30. 6. 2022 - oddílové setkání

Možnost přihlášení obou pololetí najednou:
Chcete-li mít jistotu, že se Vaše dítě i ve druhém pololetí dostane do stejného kurzu jako v pololetí prvním, nabízíme Vám možnost objednat obě pololetí. Pro každé pololetí je potřeba udělat samostatnou rezervaci. Platbu za druhé pololetí není třeba provádět hned, takže se nemusíte bát vyšších výdajů v jeden okamžik.

Jungle čip
Při příchodu do Jungle Sport park na první lekci je potřeba si na recepci zakoupit za 60 Kč čip. Jsou krásné, žluté, kulaté a na výběr je šest motivů zvířat :) Čip poté slouží k urychlení odbavení na recepci bez nutnosti se pokaždé logovat, do budoucna bude také vstup do sportoviště opatřen turniketem, kam bude čip potřeba přiložit. Zároveň čip slouží také místo klíčku ke skříňce. 

Registrace kurzu a přihlašovací údaje
Zapamatujte si prosím Váš login a heslo, kterým se registrujete zde na stránkách. Tímto loginem se přihlásíte na recepci v Jungli při prvním příchodu na kurz. Máte-li čip, stačí ho přiložit na recepci ke čtečce. 

Placení kurzu
Cenu kurzu je nutné uhradit do data uvedeného v rezervační tabulce, a to buď převodem na náš účet (číslo účtu a variabilní symbol Vám přijdou v automatickém potvrzujícím emailu po provedení rezervace), nebo hotově na recepci v Jungle Sport park. Zbývá-li v době tvorby rezervace do zahájení kurzu méně než 10 dní, je možné ho uhradit hotově v Jungli při příchodu na první lekci.

Zrušení kurzu a storno poplatek
Zrušit rezervaci v průběhu pololetí není možné. Výjimkou je závažný zdravotní důvod (úraz apod.), doložený lékařskou zprávou. V tomto případě účtujeme storno poplatek 50 % z ceny lekcí, které zbývají do konce pololetí. Děkujeme za pochopení.

Členství v oddílu
V rámci Jungle Sport park máme dětský oddíl Jungle ANIMALS. Zaplacením kurzovného se Vaše dítě stává jeho členem. Co z toho pro Vás plyne? Vaše dítě se tím zároveň stává řádným členem Českého horolezeckého svazu (ČHS). V rámci Svazu získává úrazové pojištění. Svaz zároveň pomáhá oddílům v jejich práci s dětmi. Jedná se o zapůjčování chytů pro stavbu boulderů (nové chyty, se kterými se děti setkají jinde v Evropě na stěnách i na závodech), vysílání stavěčů do center, školení trenérů, worskhopy pro trenéry a další benefity, které pomáhají zkvalitňovat naše kurzy. Roční členský příspěvek za oddíl Jungle Animals je 100 Kč a roční členský příspěvek za členství v ČHS je také 100 Kč.

Omluvy a náhrady
Princip omlouvání je takový, že nejpozději do 9.00 ráno v den kurzu musíte provést omluvu kurzu na našich stránkách. Jednoduše se přihlásíte a v kurzu zaškrtnete omluvu konkrétního dne. Takto omluvenou lekci si pak můžete v rámci tohoto pololetí nahradit. Náhradu ale musíte opět nahlásit dopředu na našich stránkách - opět po přihlášení na stránkách si najdete Vaši rezevaci kurzu a vedle omluvené lekce v kalendáři zakliknete Vámi zvolený den a čas náhrady. Pro nahlášení náhrady není časové omezení, ale musí být v rámci tohoto pololetí. Nelze převádět omluveného hodiny do dalšího pololetí! Všechny omluvené hodiny se můžou nahradit během daného pololetí, jinak bohužel propadají.

Přebírání dětí před a po skončení lekce
Před začátkem lekce děti musejí čekat v prostoru recepce. Zde si trenéři přebírají děti a odvádí je na stěnu. Do chvíle, než si děti přebere trenér, mají za ně odpovědnost rodiče. Po skončení lekce instruktoři přivedou všechny děti zpět do Dětského světa a zde je hromadně "vypustí" k rodičům. Není v silách instruktora, aby každé dítě zvlášť předával jeho rodiči. Je již na samotných rodičích, aby si zde sami děti ohlídali a přebrali. Děkujeme za pochopení.

Pro zkvalitnění kurzů budeme rádi za vaše návrhy.
Dotazy a připomínky: 704 224 079 (ve všední dny mezi 9-17 h) či na mail kamila.stankova@jungle.cz.