Příměstský tábor

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR V JUNGLE SPORT PARK

V Jungle Sport park v Praze - Letňanech pořádáme lezecký příměstský tábor! Tábor je určený pro děti od 4 do 13 let, a to jak pro ty, které s lezením zatím nemají zkušenosti, tak i pro děti, které již lezou a rády by se přes léto zlepšily nebo jim lezení jednoduše jen přes prázdniny chybí :)
Tábor probíhá v červenci a srpnu. Přihlásit můžete vždy celý týden, nebo si vybrat pouze jednotlivé dny. Tábor probíhá vždy od 8:00 do 17:00. Děti můžete přivést mezi 8. a 9. hodinou.

Program tábora:
Dopoledne trávíme s dětmi na stěně. Hrajeme lezecké i nelezecké hry, zlepšujeme lezeckou techniku a učíme s nové věci. Zkrátka jsme pořád v pohybu :) Po dobrém teplém obědě přímo v Jungli chodíme odpoledne ven.

Cena tábora:
850 Kč / 1 den / 1 dítě (v ceně je zahrnutý celodenní program s trenéry, teplý oběd a zapůjčení veškerého vybavení).

Rezervace:
Rezervaci můžete provést online v rezervačním formuláři níže. Pro tuto akci je potřeba mít zde na stránce udělanou Registraci. Po provedení rezervace vám přijde potvrzující email se všemi podrobnostmi (včetně pokynů k platbě, seznamu věcí, které mají mít děti s sebou atd.).

Přihlašovací údaje:
Zapamatujte si prosím Váš login a heslo, kterým se registrujete zde na stránkách. Tímto loginem se budete přihlašovat na recepci v Jungle Sport park vždy při příchodu na tábor. Děkujeme.


Rezervace:

Pro tuto akci je nutné být přihlášen.