Rezervace příměstského tábora

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR V JUNGLE SPORT PARK - VYPSÁNY TERMÍNY NA LÉTO 2021!

V Jungle Sport park v Praze - Letňanech pořádáme příměstský tábor! Na výběr je varianta lezení, gymnastika nebo parkour. Tábor je určený pro děti od 4 do 13 let, a to jak pro ty, které s lezením, gymnastikou nebo parkourem zatím nemají zkušenosti, tak i pro porkočilé děti.

Nejbližší termín:
letní prázdniny (1. 7. - 31. 8. 2021)
Přihlásit můžete vždy celý týden, nebo jen vámi zvolené jednotlivé dny. Tábor probíhá vždy od 8:00 do 17:00. Děti můžete přivést mezi 8. a 9. hodinou.

Program tábora:
Dopoledne trávíme s dětmi na stěně nebo v naší pohybové hale (podle toho, kterou variantu tábora zvolíte). Lezeme, cvičíme, hrajeme hry a učíme s nové věci. Zkrátka jsme pořád v pohybu :) Po dobrém teplém obědě přímo v Jungli chodíme odpoledne ven (záleží na počasí).

Cena tábora:
850 Kč / 1 den / 1 dítě (v ceně je zahrnutý celodenní program s trenéry, teplý oběd a zapůjčení veškerého vybavení).

Rezervace:
Rezervaci můžete provést online v rezervačním formuláři níže. Pro tuto akci je potřeba mít zde na stránce udělanou Registraci. Po provedení rezervace vám přijde potvrzující email se všemi podrobnostmi (včetně pokynů k platbě, seznamu věcí, které mají mít děti s sebou atd.).

Přihlašovací údaje:
Zapamatujte si prosím Váš login a heslo, kterým se registrujete zde na stránkách. Tímto loginem se budete přihlašovat na recepci v Jungle Sport park vždy při příchodu na tábor. Děkujeme.


Rezervace: