Rezervace Letního tábora v Jungli

Gymnastický a parkourový letní tábor v Jungli!

O letošních letních prázdninách pořádáme kromě v Jungli kromě příměstského tábora také tábor letní! Šestidenní dobrodružství plné pohybu a to přímo se spaním u nás! :)

Co od tábora můžete čekat? Tato akce je určená všem dětem od 7 let dál, které mají chuť se naučit nebo procvičit něco nového z gymnastiky nebo parkouru, trénovat a také si užít hodně zábavy. Výkonnost dětí není rozhodující (tábor je vhodný i pro začátečníky), důležitá je schopnost se zapojit, soustředit, chuť se učit něco nového a prostě být v pohybu :-). Budeme se učit nové prvky, techniku, což díky super vybavení bude pro děti zábava (kdo by si nechtěl zaskákat do molitanové jámy a na velké trampolíně?!), budeme trochu posilovat, soutěžit a protože jsou prázdniny a nechceme být jen v tělocvičně, tak nás čekají i aktivity venku a výlety. Pro děti jsme připravili také mnoho doprovodných akcí a dalších sportů - mohou si vyzkoušet lezení, chystáme překvapení formou trenérů a zajímavých osobností z různých typů streetových sportů například skateboarding, breakdance atd. A už se nemůžeme dočkat! :-)

Rezervace probíhají online na našem webu po přihlášení, odkaz níže.

Kde: Jungle sport park, Veselská 699, Praha 9
Termín: 1. -  6.8.2021*
Varianty: gymnastika nebo parkour (volíte v rezervačním formuláři)
Ubytování: spaní zajištěno přímo v tělocvičně
Stravování: zajištěna plná penze v areálu tělocvičny i s pitným režimem
Doprava: vlastní

Cena: 6.800,- Kč (zahrnuje ubytování, stravování, nájem parkourové tělocvičny, trenéry parkouru a dalších sportů, výlety)

* tábor bude končit v pátek večer, abychom celý den mohli ještě trénovat 

V případě, že Vaše dítě nenavštěvuje žádný z našich pravidelných kurzů, budeme Vás po provedení rezevace kontaktovat ohledně termínu společného setkání s dětmi, které neznáme. Rádi bychom totiž všechny táborníky poznali dříve, než se na tábor pojede (nejde o úroveň pohybových dovedností, ale o celkové chování v kolektivu, schopnost řídit se pokyny trenérů apod.). Po tomto setkání Vám dáme vědět, zda dítě na tábor jet skutečně může. Děkujeme za pochopení.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy neváhejte se na nás obrátit na lenka.chvalova@jungle.cz nebo tel. 605 700 818. 

Rezervace: