Rezervace kurzy parkouru

Rezervace kurzů pro školní rok 2021/2022 jsou spuštěny!  Máte-li dotazy, pište prosím na email lenka.chvalova@jungle.cz nebo volejte 605700818. 
Od října pro vás plánujeme řadu akcí i o víkendech - workshopy, narozeninové oslavy, open lekce s trénery anebo si prostě můžete přijít sami zatrénovat. Kompletní info již brzy na webu.

Rezervaci můžete udělat zde:

Zadejte rezervaci:

Pro tuto akci je nutné být přihlášen.


 

Parkour je ideálním pohybovým základem, děti se zpevní, získají flexibilitu, naučí se koordinovat své tělo a hlavně zažijí obrovskou radost z pohybu a zábavu, což je pro sport tou nejlepší motivací! Na tréninku dbáme na správnou techniku a postupně se děti učí nejrůznější skoky, trénink přesnosti, základy akrobatických prvků a také rychlost a flow. Všechny kurzy vedou zkušení trenéři. Náplň hodin byla sestavena na základě spolupráce s dětským fyzioterapeutem. Vše probíhá zábavnou formou tak, aby děti hodiny bavily. Zárukou je individuální přístup, kdy se trenér věnuje menšímu počtu dětí a může tak s dětmi lépe pracovat a učit je. Kroužky jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší děti. 

Parkour mladší (6 - 9 let)
Den: pondělí, úterý, středa, čtvrtek a pátek
Čas: 14.30 - 15.30
Délka lekce: 60 minut
Cena lekce: 200 Kč
Cena zkušební hodiny: 230 Kč

Parkour starší I. (8 - 12 let), lekce 60 minut
Den: pondělí, úterý, středa, čtvrtek a pátek
Čas: 15.40 - 16.40
Délka lekce: 60 minut
Cena lekce: 200 Kč
Cena zkušební hodiny: 230 Kč

Parkour starší II. (13 - 15 let), lekce 90 minut
Den: pondělí, úterý, středa, čtvrtek a pátek
Čas: 16.50 - 18.20
Cena lekce: 250 Kč
Cena zkušební hodiny: 280 Kč

Parkour starší a dospělí (16  let a výš), lekce 90 minut
Den: středa
Čas: 18.30 - 20.00
Cena lekce: 250 Kč
Cena zkušební hodiny: 280 Kč

Kurz parkouru 1x týdně - je ideální variantou na seznámení se s parkourem či pro starší děti jako tréninkový doplněk k jiným sportovním aktivitám.

Kurz parkouru vícekrát týdně - varianta vhodná pro všechny děti bez ohledu na to, jestli s parkourem teprve začínají nebo již mají něco odcvičeno. Frekvence cvičení 2 x týdně a ideálně i víc nám umožní se rychleji v parkouru posunout a učit se novým dovednostem a prvkům. Děti se díky častějším tréninkům zpevní a posílí bez čeho to prostě nejde :-) Máte-li zájem o chození na dětský kurz vícekrát týdně je potřeba udělat na každý z těchto dní samostatnou rezervaci. Dny i časy si vybíráte dle svých časových možností. Děkujeme.

Zavřené dny v pololetí
Z důvodu školních prázdnin a státních svátků se kurzy nekonají v těchto dnech (tyto dny nemáte ani zahrnuté ve Vaší rezervaci):
28. 9. 2021 - státní svátek
27. - 29.10.2021 - podzimní prázdniny
17. 11. 2021 - státní svátek
23. 12. 2021 - 2.1.2022 - vánoční prázdniny
4. 2. 2022 - pololetní prázdniny
14. - 20. 3. 2022 - jarní prázdniny
14. - 18. 4. 2022 - velikonoční prázdniny
30. 6. 2022 - oddílové setkání

Co sebou - pohodlné sportovní oblečení, tenisky do tělocvičny a pití

Možnost přihlášení obou pololetí najednou
Chcete-li mít jistotu, že se Vaše dítě i ve druhém pololetí dostane do stejného kurzu jako v pololetí prvním, nabízíme Vám možnost objednat obě pololetí. Pro každé pololetí je potřeba udělat samostatnou rezervaci. Platbu za druhé pololetí není třeba provádět hned, takže se nemusíte bát vyšších výdajů v jeden okamžik.

Jungle čip
Při příchodu do Jungle Sport park na první lekci je potřeba si na recepci zakoupit za 60 Kč čip. Jsou krásné, žluté, kulaté a na výběr je šest motivů zvířat :) Čip poté slouží k urychlení odbavení na recepci bez nutnosti se pokaždé logovat, do budoucna bude také vstup do sportoviště opatřen turniketem, kam bude čip potřeba přiložit. Zároveň čip slouží také místo klíčku ke skříňce. 

Registrace kurzu a přihlašovací údaje
Zapamatujte si prosím Váš login a heslo, kterým se registrujete zde na stránkách. Tímto loginem se přihlásíte na recepci v Jungli při prvním příchodu na kurz. Máte-li čip, stačí ho přiložit na recepci ke čtečce. 

Placení kurzu
Cenu kurzu je nutné uhradit do data uvedeného v rezervační tabulce, a to buď převodem na náš účet (číslo účtu a variabilní symbol Vám přijdou v automatickém potvrzujícím emailu po provedení rezervace), nebo hotově na recepci v Jungle Sport park. Zbývá-li v době tvorby rezervace do zahájení kurzu méně než 10 dní, je možné ho uhradit hotově v Jungli při příchodu na první lekci.

Zrušení kurzu a storno poplatek
Zrušit rezervaci v průběhu pololetí není možné. Výjimkou je závažný zdravotní důvod (úraz apod.), doložený lékařskou zprávou. V tomto případě účtujeme storno poplatek 50 % z ceny lekcí, které zbývají do konce pololetí. Děkujeme za pochopení.

Členství v oddílu
V rámci Jungle Sport park máme dětský oddíl Jungle ANIMALS. Zaplacením členského příspěvku se Vaše dítě stává jeho členem. Roční členský příspěvek činí 100 Kč.

Omluvy a náhrady
Princip omlouvání je takový, že nejpozději do 9.00 ráno v den kurzu musíte provést omluvu kurzu na našich stránkách. Jednoduše se přihlásíte a v kurzu zaškrtnete omluvu konkrétního dne. Takto omluvenou lekci si pak můžete v rámci tohoto pololetí nahradit. Náhradu ale musíte opět nahlásit dopředu na našich stránkách - opět po přihlášení na stránkách si najdete Vaši rezevaci kurzu a vedle omluvené lekce v kalendáři zakliknete Vámi zvolený den a čas náhrady. Pro nahlášení náhrady není časové omezení, ale musí být v rámci tohoto pololetí. Nelze převádět omluveného hodiny do dalšího pololetí! Všechny omluvené hodiny se můžou nahradit během daného pololetí, jinak bohužel propadají.

Přebírání dětí před a po skončení lekce
Před začátkem lekce děti čekají v parkourové tělocvičně před šatnami. Zde si trenéři přebírají děti. Do chvíle, než si děti přebere trenér, mají za ně odpovědnost rodiče. Po skončení lekce instruktoři přivedou všechny děti zpět a zde je hromadně "vypustí" k rodičům. Není v silách instruktora, aby každé dítě zvlášť předával jeho rodiči. Je již na samotných rodičích, aby si zde sami děti ohlídali a přebrali. Děkujeme za pochopení.

Pro zkvalitnění kurzů budeme rádi za vaše návrhy.
Dotazy a připomínky: 605 700 818 (v případě, že mě nezastihnete pište prosím sms, zavolám zpět hned po tréninku) či na mail lenka.chvalova@jungle.cz

Těšíme se na vás!