Rezervace oslavy

Rekapitulace objednávky a závěrečné rezervování.
Rádi bychom Vás upozornili, že do tří dnů od provedení rezervace je nutné zaplatit zálohu. Pokyny pro její úhradu naleznete níže a také Vám přijdou v potvrzujícím emailu po rezervování oslavy.
Pokud chcete rezervovat oslavu s termínem bližším než za týden, kontaktujte nás prosím telefonicky na čísle 608 627 536.

 

Během pár minut Vám na email přijde potvrzení Vaší rezervace. Nepřijde-li Vám email do půl hodiny, napište prosím na email deti@jungleletnany.cz. Děkujeme.Cena oslavy:
V závěru rezervace Vám byla vypočtena celková částka za oslavu. Do 3 dnů je nutné zaplatit zálohu, která činí 3.000,- Kč (prosíme neplaťte ani více ani méně). Tuto částku prosím pošlete na náš účet č. 2502231123/2010 (jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky %id% ). Doplatek se hradí po skončení oslavy přímo v Jungli.
V případě včasného zrušení rezervace, a to do pátku před oslavou do 12:00, účtujeme storno poplatek ve výši 50% ze zaplacené částky. Při pozdějším zrušení celá částka propadá. Pokud ještě nemáte zaplacenou zálohu a oslavu chcete zrušit, tak nám prosím dejte včas vědět, ať není blokován čas pro jiné zájemce.
Děkujeme za pochopení.
Zda je rezervace uhrazena, můžete sledovat sami po přihlášení na jungleobjednavky.cz po rozkliku "Mé objednávky" (vpravo nahoře) - Detail dané objednávky - dole pod objednávkou vidíte, zda byla částka uhrazena (a to v jaké výši, jaký den a jakým způsobem). Jiné potvrzení o úhradě automaticky neposíláme.

Počet instruktorů:
Počet instruktorů vždy odpovídá počtu Vámi zadaných dětí tak, aby jeden instruktor měl vždy maximálně 8 dětí. Pokud se tedy počet dětí změní, dejte nám prosím vědět předem na níže uvedené telefonní číslo nebo email. Upravíme podle toho počet instruktorů. V opačném případě je počet Vámi objednaných instruktorů závazný a na místě na něm již nelze nic měnit.

Důležité upozornění pro rodiče:
Celková doba trvání oslavy je 3 hodiny. Prostor určený na konání oslavy je vám po celou tuto dobu k dispozici. Pobyt na lezecké stěně, respektive v pohybové hale je možný pouze během prvních 90 minut na programu s instruktorem. Buete-li po skončení oslavy chtít v Jungli zůstat a sami si zalézt / zacvičit si, je potřeba zaplatit vstupné dle ceníku. Děkujeme za pochopení.

V případě, že děláte rezervaci oslavy ve čtvrtek nebo pátek těsně před víkendem, kdy se oslava koná, bude rezervace dokončena až ve chvíli, kdy Vám dáme vědět, že byla Vaše rezervace schválena. Bez schválení není oslava rezervovaná. Případů, kdy děláte rezervaci ve větším časovém předstihu, se nutnost schválení netýká.

Jazyk, ve kterém probíhá lekce lezení / cvičení:
V případě, že některé z dětí, které se na oslavě budou účastnit lekce lezení / cvičení s instruktorem, nemluví česky nebo anglicky, je nutné, aby rodič, který oslavu objednává, zajistil po dobu lezení / cvičení přítomnost dospělé osoby, která bude těmto dětem překládat pokyny instruktora. V opačném případě není možné zajistit bezpečnost dětí a instruktor má právo takové dítě do lekce nezařadit.

Přihlašovací údaje:
Zapamatujte si prosím Váš login a heslo, kterými se přihlašujete zde na stránkách. Těmito údaji se přihlásíte (nevlastníte-li náš čip) na recepci v Jungle Sport parku při příchodu na oslavu.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo přání se na nás neváhejte obrátit. Máte-li dotazy k lezení, programu nebo chcete-li upřesnit počet dětí, kontaktujte prosím Marcelu na čísle 608 627 536 nebo emailu deti@jungleletnany.cz. Máte-li dotazy k občerstvení nebo byste si u nás rádi na oslavu objednali dort, kontaktujte prosím naši provozní Ivetu (778 089 146 nebo na emailu provozni@jungleletnany.cz).

Parkování je možné zdarma přímo v areálu.

Děkujeme a přejeme příjemný den.

Jungle Sport park Letňany
Veselská 699
19900  Praha-Letňany
jungleletnany.cz