Rezervace dětského kurzu gymnastiky

Rezervace kurzů pro školní rok 2021/2022 jsou spuštěny! Máte-li dotazy, pište prosím na email lenka.chvalova@jungle.cz nebo volejte 605700818. 

Rezervaci můžete udělat zde:

1. Vyberte typ        

 

Sportovní gymnastika je ideálním základem pro všechny sporty a děti  se díky ní zpevní, zesílí, získají potřebnou flexibilitu, naučí se koordinovat své tělo, získají ladnost a hlavně zažijí obrovskou radost z pohybu a zábavu, což je pro sport tou nejlepší motivací! Všechny kurzy vedou zkušení gymnastičtí trenéři a trenérky. 

Kurzy gymnastiky jsou možné v těchto časech dle věkových skupin:
* Prosíme o dodržení věkových skupin. V případě, že se Vám časově věková skupina nehodí nebo je váš gymnasta/gymnastka pokročilejší a zvládne trénink i s většími tak se na nás neváhejte obrátit a domluvíme se.  U nejmenších dětí prosím zvažte, zda je váš malý/á gymnasta/ka schopný/á se na cvičení soustředit a bude ho bavit spolupracovat s kamarády a panem trenérem či paní trenérkou. Pro naše-vaše :-) úplně nejmenší připravujeme cvičení rodičů s dětmi v dopoledních hodinách. Pokud byste se chtěli ohledně věku či vhodnosti kroužku s námi poradit tak se na nás neváhejte obrátit. 

Gymnastická přípravka (3 - 5 let)
Den: pondělí, středa a pátek
Čas: 15.40 - 16.40
Délka lekce: 60 minut
Cena lekce: 200 Kč
Cena zkušební hodiny: 230 Kč

Gymnastika mladší (6 - 9 let)
Den: pondělí, úterý, středa, čtvrtek a pátek
Čas: 14.30 - 15.30
Cena lekce: 200 Kč
Cena zkušební hodiny: 230 Kč

Gymnastika starší I. (8 - 12 let)
Den: pondělí, středa a pátek
Čas: 16.50 - 18.20
Délka lekce: 90 minut
Cena lekce: 250 Kč
Cena zkušební hodiny: 280 Kč

Gymnastika starší I. (8 - 12 let)
Den: úterý a čtvrtek
Čas: 15.40 - 16.40
Délka lekce: 60 minut
Cena lekce: 200 Kč
Cena zkušební hodiny: 230 Kč

Gymnastika starší II. (12 - 16 let)
Den: úterý a čtvrtek
Čas: 16.50 - 18.20
Délka lekce: 90 minut
Cena lekce: 250 Kč
Cena zkušební hodiny: 280 Kč

Kurz gymnastiky 1x týdně - je ideální variantou na seznámení se s gymnastikou či pro starší děti jako tréninkový doplněk k jiným sportovním aktivitám.

Kurz gymnastiky vícekrát týdně - varianta vhodná pro všechny děti bez ohledu na to, jestli s gymnastikou teprve začínají nebo již mají něco odcvičeno. Frekvence cvičení 2 x týdně a ideálně i víc nám umožní se rychleji v gymnastice posunout a učit se novým dovednostem a prvkům. Děti se díky častějším tréninkům zpevní a posílí bez čeho gymnastika prostě nejde :-)

Zavřené dny v pololetí
Z důvodu školních prázdnin a státních svátků se kurzy nekonají v těchto dnech (tyto dny nemáte ani zahrnuté ve Vaší rezervaci):
28. 9. 2021 - státní svátek
27. - 29.10.2021 - podzimní prázdniny
17. 11. 2021 - státní svátek
23. 12. 2021 - 2.1.2022 - vánoční prázdniny
4. 2. 2022 - pololetní prázdniny
14. - 20. 3. 2022 - jarní prázdniny
14. - 18. 4. 2022 - velikonoční prázdniny
30. 6. 2022 - oddílové setkání

Co s sebou - pohodlné sportovní oblečení (cvičí se na boso), pití

Máte-li zájem o chození na dětský kurz vícekrát týdně je potřeba udělat na každý z těchto dní samostatnou rezervaci. Dny i časy si vybíráte dle svých časových možností. Děkujeme.

Možnost přihlášení obou pololetí najednou
Chcete-li mít jistotu, že se Vaše dítě i ve druhém pololetí dostane do stejného kurzu jako v pololetí prvním, nabízíme Vám možnost objednat obě pololetí. Pro každé pololetí je potřeba udělat samostatnou rezervaci. Platbu za druhé pololetí není třeba provádět hned, takže se nemusíte bát vyšších výdajů v jeden okamžik.

Jungle čip
Při příchodu do Jungle Sport park na první lekci je potřeba si na recepci zakoupit za 60 Kč čip. Jsou krásné, žluté, kulaté a na výběr je šest motivů zvířat :) Čip poté slouží k urychlení odbavení na recepci bez nutnosti se pokaždé logovat, do budoucna bude také vstup do sportoviště opatřen turniketem, kam bude čip potřeba přiložit. Zároveň čip slouží také místo klíčku ke skříňce. 

Registrace kurzu a přihlašovací údaje
Zapamatujte si prosím Váš login a heslo, kterým se registrujete zde na stránkách. Tímto loginem se přihlásíte na recepci v Jungli při prvním příchodu na kurz. Máte-li čip, stačí ho přiložit na recepci ke čtečce. 

Placení kurzu
Cenu kurzu je nutné uhradit do data uvedeného v rezervační tabulce, a to buď převodem na náš účet (číslo účtu a variabilní symbol Vám přijdou v automatickém potvrzujícím emailu po provedení rezervace), nebo hotově na recepci v Jungle Sport park. Zbývá-li v době tvorby rezervace do zahájení kurzu méně než 10 dní, je možné ho uhradit hotově v Jungli při příchodu na první lekci.

Zrušení kurzu a storno poplatek
Zrušit rezervaci v průběhu pololetí není možné. Výjimkou je závažný zdravotní důvod (úraz apod.), doložený lékařskou zprávou. V tomto případě účtujeme storno poplatek 50 % z ceny lekcí, které zbývají do konce pololetí. Děkujeme za pochopení.

Členství v oddílu
V rámci Jungle Sport park máme dětský oddíl Jungle ANIMALS. Zaplacením členského příspěvku se Vaše dítě stává jeho členem. Roční členský příspěvek činí 100 Kč.

Omluvy a náhrady
Princip omlouvání je takový, že nejpozději do 9.00 ráno v den kurzu musíte provést omluvu kurzu na našich stránkách. Jednoduše se přihlásíte a v kurzu zaškrtnete omluvu konkrétního dne. Takto omluvenou lekci si pak můžete v rámci tohoto pololetí nahradit. Náhradu ale musíte opět nahlásit dopředu na našich stránkách - opět po přihlášení na stránkách si najdete Vaši rezevaci kurzu a vedle omluvené lekce v kalendáři zakliknete Vámi zvolený den a čas náhrady. Pro nahlášení náhrady není časové omezení, ale musí být v rámci tohoto pololetí. Nelze převádět omluveného hodiny do dalšího pololetí! Všechny omluvené hodiny se můžou nahradit během daného pololetí, jinak bohužel propadají.

Přebírání dětí před a po skončení lekce
Před začátkem lekce děti čekají v parkourové tělocvičně před šatnami. Zde si trenéři přebírají děti. Do chvíle, než si děti přebere trenér, mají za ně odpovědnost rodiče. Po skončení lekce instruktoři přivedou všechny děti zpět a zde je hromadně "vypustí" k rodičům. Není v silách instruktora, aby každé dítě zvlášť předával jeho rodiči. Je již na samotných rodičích, aby si zde sami děti ohlídali a přebrali. Děkujeme za pochopení.

Pro zkvalitnění kurzů budeme rádi za vaše návrhy.
Dotazy a připomínky: 605 700 818 (v případě, že mě nezastihnete pište prosím sms, zavolám zpět hned po tréninku) či na mail lenka.chvalova@jungle.cz

Těšíme se na vás!