Rezervace družina - lezení

Rádi byste Vaše dítko přihlásili na kurz lezení, ale nemáte čas ho vyzvedávat ve škole a na kurz ho vodit? Přihlašte ho na kroužek lezení v rámci Vaší školní družiny. Děti na kroužek odvedeme my a po skončení kroužku si děti vyzvednete opět v družině.

Přihlašování na 1. pololetí školního roku 2021/22 je spuštěno. Podrobné informace obdržíte na emailu alena.rejzkova@jungle.cz nebo na tel.čísle 602 299 933 (pondělí až pátek 7:30 - 13:30).

Informace o kroužku
Jedná se o kroužek boulderingu. Kroužek je domluvený na vybraných základních školách. Jedná se o tyto školy:
ZŠ Edvarda Beneše - pondělí 14:30 - 15:30
ZŠ Gen. Fr. Fajtla DFC - úterý 14:30 - 15:30
ZŠ Tupolevova - středa 14:30 - 15:30
ZŠ Fryčovická - čtvrtek 14:30 - 15:30
(o přesném čase vyzvedávání dětí před školou budete před zahájením kroužku informováni emailem a současně vám bude předán kontakt na námi pověřenou osobu, která bude děti na kroužek vodit)

Cena
Cena za pololetí (1x týdně): 4500,- Kč* (15 lekcí x 300 Kč)
*Cena za pololetí = 300,- Kč (cena za 1 lekci) krát počet lekcí, které v okamžiku tvorby rezervace zbývají do konce pololetí. Půjčení lezecké obuvi je zahrnuto v ceně kroužku.

Rezervace
Pro přihlášení kroužku je nutné v rezervační tabulce zvolit: 
1) Dítě
2) Z nabízených škol zvolit tu, kterou dítě navštěvuje

Po zarezervování místa v kroužku Vám na Vaši mailovou adresu přijde potvrzující email. Pokud ne nebo máte-li jakékoliv dotazy, pište na email alena.rejzkova@jungle.cz. Děkujeme.

Upozornění:
Vytvořením rezervace vyslovujete souhlas s použitím případných fotografií pořízených v průběhu této aktivity pro naše propagační/informační účely (webové stránky, facebook apod.).

Přihlašovací údaje:
Zapamatujte si prosím Váš login a heslo, kterými se přihlašujete zde na stránkách.

REZERVACI MŮŽETE UDĚLAT ZDE:

Rezervace:

Pro tuto akci je nutné být přihlášen.
Možnost přihlášení obou pololetí najednou
Chcete-li mít jistotu, že se Vaše dítě i ve druhém pololetí dostane do stejného kurzu jako v pololetí prvním, nabízíme Vám možnost objednat obě pololetí. Pro každé pololetí je potřeba udělat samostatnou rezervaci. Platbu za druhé pololetí není třeba provádět hned, takže se nemusíte bát vyšších výdajů v jeden okamžik.

Placení kurzu
Cenu kurzu je nutné uhradit do data uvedeného v rezervační tabulce, a to buď převodem na náš účet (číslo účtu a variabilní symbol Vám přijdou v automatickém potvrzujícím emailu po provedení rezervace), nebo hotově na recepci v Jungle Sport park. Zbývá-li v době tvorby rezervace do zahájení kurzu méně než 10 dní, je možné ho uhradit hotově v Jungli při příchodu na první lekci.

Zrušení kurzu a storno poplatek
Zrušit rezervaci v průběhu pololetí není možné. Výjimkou je závažný zdravotní důvod (úraz apod.), doložený lékařskou zprávou. V tomto případě účtujeme storno poplatek 50 % z ceny lekcí, které zbývají do konce pololetí. Děkujeme za pochopení.

Členství v oddílu
V rámci Jungle Sport park máme dětský oddíl. Zaplacením kurzovného se Vaše dítě stává jeho členem. Co z toho pro Vás plyne? Vaše dítě se tím zároveň stává evidovaným členem ČHS (Českého horolezeckého svazu). V rámci Svazu získává úrazové pojištění. 

Zavřené dny v pololetí
Z důvodu školních prázdnin a státních svátků se kurzy nekonají v těchto dnech (tyto dny nemáte ani zahrnuté ve Vaší rezervaci):
28. 9. 2021 - státní svátek
27. - 29.10.2021 - podzimní prázdniny
17. 11. 2021 - státní svátek
23. 12. 2021 - 2.1.2022 - vánoční prázdniny