Pololetní kurzy lezení

Níže můžete udělat rezervaci vámi zvoleného kurzu lezení pro dospělé. V nabídce vyberte, o který typ kurzu máte zájem, po jeho rozkliknutí se vám zobrazí detailní nabídka.
Máte-li jakýkoliv dotaz k níže uvedeným kurzům, kontaktujte prosím Katku 774 740 825 nebo katka.chvojkova@jungle.cz.

Pololetní kurz boulderingu

Chcete položit vašemu lezení skutečně pevné a správné základy, nebo zkrátka jen mít motivaci chodit lézt pravidelně a ještě se při tom zlepšit? Pak je náš pololetní dospělácký kurz to pravé!

Jde o kurz s frekvencí chození 1x týdně (60 minut). V zimním semestru od začátku září do konce ledna, v letním semestru od začátku února do konce června.
Kurz je určený jak začátečníkům, tak pokročilým.

Na výběr jsou tyto dny a časy:
Začátečníci: pondělí, úterý, středa a pátek 19:15 - 20:15
Pokročilí: čtvrtek 19:15 - 20:15
(pro přihlášení do kurzu pro pokročilé byste měli být schopni bez problémů v Jungli přelézat žluté, tedy nejjednodušší bouldery, a sem tam zdolat nějaký ten oranžový)

Náplň kurzu:
Kurz je určený začátečníkům, kteří by se touto formou s lezením rádi seznámili (protože s partičkou je to vždycky větší zábava :) ) a mírně pokročilým lezcům, kteří se ve svém lezení chtějí posunout o kus dál a dozvědět se o něco víc. Kromě samotného lezení se naučíte, jak před lezením správně zahřát a aktivovat tělo, abyste předešli zbytečným zraněním, zjistíte, jaké kompenzační cvičení byste měli do svého tréninku zahrnout a jak se po tréninku protáhnout.

Cena:
Cena je 220 Kč / 1 lekce (celková cena za pololetí je rovna počtu lekcí v daném pololetí x 220,- Kč). Celková cena se vypočítá podle počtu lekcí, které v době přihlášení zbývají do konce kurzu. Lezečky je možné zapůjčit u nás (půjčení lezeček není zahrnuto v ceně kurzu). Žádné jiné speciální vybavení není potřeba.
Nestihnete-li se přihlásit před první lekcí, nevadí, do kurzu můžete "naskočit" i později (do celkové ceny kurzu se vždy započítají pouze lekce, které ještě zbývají).


Pololetní kurz lezení s lanem

Seznamte se s lezením, nebo zdokonalte své stávající dovednosti! To vše v partě a pod vedením trenéra. 

Jde o kurz s frekvencí chození 1x týdně (90 minut). V zimním semestru od začátku září do konce ledna, v letním semestru od začátku února do konce června.
Kurz je určený jak začátečníkům, tak pokročilým.

Na výběr jsou tyto dny a časy:
Začátečníci: pondělí, úterý, středa a pátek 19:45 - 21:15
Pokročilí: čtvrtek 19:45 - 21:15
(pro přihlášení do kurzu pro pokročilé byste měli být schopni bez problémů v Jungli přelézat cesty obtížnosti 6)

Náplň kurzu:
Kurz je určený začátečníkům, kteří by se touto formou s lezením rádi seznámili (protože s partičkou je to vždycky větší zábava :) ) a mírně pokročilým lezcům, kteří se ve svém lezení chtějí posunout o kus dál a dozvědět se o něco víc. Kromě samotného lezení se naučíte, jak před lezením správně zahřát a aktivovat tělo, abyste předešli zbytečným zraněním, zjistíte, jaké kompenzační cvičení byste měli do svého tréninku zahrnout a jak se po tréninku protáhnout. Naučíte se základy metodiky jištění a práce s lanem (navázat se správně na lano, jištění druholezce i prvolezce, tahání cest atd.). Pokročilejší se také naučí dobře chytat pády a budou pracovat na posunutí svých lezeckých limitů.

Cena:
Cena je 300 Kč / 1 lekce (celková cena za pololetí je rovna počtu lekcí v daném pololetí x 300,- Kč). Celková cena se vypočítá podle počtu lekcí, které v době přihlášení zbývají do konce kurzu. Lezečky a sedák a další vybavení je možné zapůjčit u nás (půjčení lezeček a sedáku není zahrnuto v ceně kurzu). 
Nestihnete-li se přihlásit před první lekcí, nevadí, do kurzu můžete "naskočit" i později (do celkové ceny kurzu se vždy započítají pouze lekce, které ještě zbývají).


Těšíme se na vaši návštěvu! :)

Pro tuto akci je nutné být přihlášen.